Ukázka řešení: sběrnice CAN v lékařských aplikacích

Pondělí, 19. březen 2018

Ukázka řešení: sběrnice CAN v lékařských aplikacích

Rozhraní IXXAT PC/CAN umožňují snadné propojení lékařských zařízení od různých výrobců se společnou řídicí jednotkou. Použití standardizovaného systému sběrnice, jako je CANopen, šetří náklady na vývoj, umožňuje univerzální škálovatelné použití komponent a navíc značně snižuje počet kabelů.

Zákazníci na trzích, jako je USA, Japonsko a většina Evropy, předpokládají, že nová vozidla budou dodána s airbagy. Tento bezpečnostní prvek začal být běžný ve vozidlech v mnoha rozvinutých zemích během devadesátých let minulého století. Na přelomu století byl buď požadován zákonem, nebo považován za nezbytnou součást, kterou musejí výrobci automobilů začlenit do vozidel, aby dosáhli požadovaného bezpečnostního hodnocení vozidla.

Nicméně v rozvíjejících se a rozvojových zemích po celém světě stále nejsou airbagy požadovány nebo nejsou běžné. V roce 2014 vstoupil v Brazílii v platnost nový zákon nařizující, aby všechna nová vozidla prodávaná v této zemi měla instalované airbagy a další bezpečnostní technologie.

Nový zákonný požadavek na airbagy v Brazílii byl impulzem, který společnost Mitsubishi Chemical Performance Polymers (MCPP), skupinu specializovanou na vývoj polymerů a výrobu jejich směsí, přiměl, aby v Brazílii, světově největším automobilovém trhu, postavila zcela nový výrobní závod. Tento nový závod je zaměřen především na automobilový trh, kam dodává výrobcům airbagů pryskyřice pro výrobu bezpečnostně kritických krytů airbagů.

Pokračování článku zde.<< zpět


Příklad firem z kataloguPříklad produktů z katalogu


Zvýrazněné firmy

ICZ a.s.
ICZ a.s.
Na hřebenech II 1718/10
147 00 Praha
tel. +420 222 271 111


Zvýrazněné produktyPodívejte se na další naše stránky:
Control Engineering Czech Plant Engineering Czech Inteligentní budovy Trade Media International, s. r. o.